מיניבוס הסעות

Back
 

מיניבוס הסעות | מיניבוסים |הזמנת מיניבוס |חברת מיניבוסים 

|
הסעות במיניבוס חברת נהורה
מאמר אורח על הסעות או יותר נכון מיניבוס הסעותמיניבוס הסעות לעובדים ובעלי עסקים
 
הסעות עבור בעל עסק הן לא הוצאה קטנה וחסרת משמעות. חברות רבות המספקות שירותי ליסינג עבור עובדיהן משלמות עשרות ואף מאות אלפי שקלים מידי שנה עבור הוצאות דלק ותפעול.
בנוסף, כמות הרכבים הגדולה מצריכה חניות שאותן חברות גדולות נדרשות בהשכרה וכך גודלת ההוצאה הבסיסית עליה נשען השירות אותו מספקת החברה לעובדיה.
נקודת אור חדשה אשר מתחילה לבצע תפנית מבורכת ומשמעותית בתחום הינה השמירה על איכות הסביבה. חברות רבות היום מזוהות עם מנטליות ירוקה של שמירה על הסביבה ואכן נוקטות כך גם בענייני התחבורה והנסיעות של עובדיה.
עובדים רבים מגיעים באופן עצמאי עם רכב הליסינג אותו הם מקבלים מהחברה בה הם עובדים.
כך נותר מצב שעשרות רבות של מכוניות ואולי יותר, מגיעות מידי יום לעבודה עם נהג יחיד. בנוסף לזיהום האוויר גם צפיפות וחוסר מיקום של חניות באזורי תעשייה גובה את המחיר. חברות רבות רוכשות או משכירות חניות עבור עובדיהן.
בסופו של יום, השירות אותו מקבל העובד הינו יוצא דופן ונוח להפליא עבור העובדים, אולם החברה משלמת על כך הון תועפות בנוסף לזיהום האוויר המוגבר.
וכאן אנו מגיעים לתפנית. חברות רבות נוהגות ומוציאות סכומים נכבדים עבור עובדיהן. הן מוכנות לספק איכות חיים ושירות ובמקביל מודעות לעלויות אלה. אולם, כאשר מגיעים לצד הירוק שבדבר, מוכרחות הן לבצע צעד משמעותי, בעיקר אם הן מזוהות כחברות "ירוקות".
הסעות מרוכזות – הצעד הבא
כאן מגיע הצעד הבא שבו נוקטות חברות גדולות ורבות. מאחר והזיהום מגיע מכמויות מספריות גדולות של כלי רכב המגיעים תדיר לחניוני החברה, החלו חברות להגביל את מכסת ההוצאות והקילומטרז' לכלי הרכב של החברה. בדרך זו רכבי העבודה אינם מהווים "רכב עבודה" אשר משמש בנוסח "כל דכפין ייתי ויכול" אלא כרכב לשימוש מושכל ואישי.
דרך נוספת הינה ע"י שימוש בשירותי חברת הסעות המספקת הסעות מרוכזות או ע"י השכרת אוטובוס. חברות תעשייתיות רבות משתמשות בשירות זה.
נכון, שהרבה יותר קל להתנייד עם רכב חדיש ופרטי ויש הבדל משמעותי בכל בחיי היומיום, אולם הסעות עדיין מאפשרות לבעלי החברה לבצע סדר הגעה, לצמצם עלויות וזיהום ועדיין לספק שירות הסעה הלוך וחזור לבית העובד.
חברות יצרניות רבות משתמשות בשירות זה כבר שנים רבות. בשירותי מיניבוס הסעות או אף אוטובוסים – תלוי בגודל ומספר עובדי החברה, על מנת להסיע את עובדיהן מסביב לשעון. משמרות העובדים מתחלפות מצריכות הסעות עבור משמרות יום , ערב ולילה לחילופין והן מחויבות לאור העובדה שנסיעה בכביש אחרי משמרת לילה או ערב יכולות להוות סכנה של עובד הנמצא בעבודה בשעות שגרתיות.